LiuGongBager

995Fžlica 6,2 m³ · 447,5 kW · Stage V

Operativna masa
94.800 – 98.500 kg
Nazivna snaga
447,5 kW · 600 hp (2.000 rpm)
Standardna žlica
6,2 m³
O PROIZVODU

995F

Stage V

LiuGong 995F je bager gigant čija radna masa doseže do 98,5 tona, projektiran da dominira u najtežim rudarskim uvjetima, kamenolomima i na masovnim iskopima. Ovaj model spaja nevjerojatnu probojnu moć s naprednom Perkins tehnologijom, osiguravajući maksimalan učinak i izdržljivost u najsurovijim okruženjima.

LiuGong 995F nije samo alat, već moćan partner spreman da preuzme najteže zadatke i isporuči vrhunske rezultate tamo gdje se zahtijeva apsolutni maksimum.

KARAKTERISTIKE

Karakteristike
proizvoda

01

Perkins snaga i okretni moment: Srce ovog diva je moćni Perkins 2806J-E18TA motor koji isporučuje impresivnih 447,5 kW (600 hp). Uz ogroman maksimalni okretni moment od 2.811 N·m već pri 1.300 rpm, 995F s lakoćom svladava i najtvrđe materijale uz punu usklađenost s EU Stage V standardima emisije.

02

Kapacitet po ciklusu: Opremljen standardnom žlicom obujma od 6,2 m³, ovaj bager je stroj za masovnu manipulaciju materijalom. Veći kapacitet žlice direktno se odražava na manji broj radnih ciklusa, čime se ubrzava napredak radova i smanjuju operativni troškovi.

03

Dubina kopanja za duboke iskope: Uz maksimalnu dubinu kopanja od 7.185 mm, 995F nudi svestranost i doseg potreban za duboke iskope i rad na visokim rudarskim etažama.

04

Masa koja daje stabilnost: S radnom masom u rasponu od 94.800 do 98.500 kg, ovaj bager pruža nepokolebljivu stabilnost čak i pri manipulaciji najtežim teretima. Konstruiran prema LiuGong filozofiji teškog svijeta i teške opreme, 995F je napravljen da traje.

05

Najnaprednija linija bagera: Dio LiuGong-ove najnaprednije linije bagera, model 995F je dizajniran za maksimalnu snagu, preciznost i dugovječnost, pretvarajući najteže inženjerske izazove u rutinske operacije.

GALERIJA

U radu

Trebate ponudu za 995F?

Pošaljite upit i kontaktirat ćemo vas s konfiguracijom i rokovima isporuke – odgovor unutar jednog radnog dana.

SPECIFIKACIJA

995F · Stage V

Ključne tehničke specifikacije modela 995F.
Operativna masa94.800 – 98.500 kg
Standardna žlica6,2 m³
MotorPerkins 2806J-E18TA (Stage V)
Nazivna snaga447,5 kW · 600 hp (2.000 rpm)
Maksimalna dubina kopanja7.185 mm
Okretni moment2.811 N·m (1.300 rpm)

PDF brošura ↓ · Stage V